Time4Fitness Lady Club

niezwykłe miejsce tylko dla kobiet

Time4FITNESS - klub stworzony z myślą o kobietach! Wiemy co zrobić, abyś czuła się przed, podczas i po treningu rewelacyjnie. Zapewniamy wspaniałą atmosferę, opiekę na najwyższym poziomie i mnóstwo uśmiechu. Time4FITNESS to klub, w którym panuje wyjątkowy klimat co poczujesz od pierwszego treningu!

Dlaczego nasz Lady Club?

Naszym priorytetem jest dla nas Twoje zadowolenie. Przygotowaliśmy usługi na najwyższym poziomie!

  • trening przygotowany przez doświadczoną kadrę
  • wyjątkowe, indywidualne podejście do klienta
  • mierzenie postępów treningowych profesjonalnym analizatorem składu ciała
  • ograniczona liczba osób na zajęciach dla maksymalnego komforu podczas treningu
  • wsparcie instruktorów i możliwość konsultacji
  • atmosfera i klimat, który sprawia, że to miejsce to coś więcej niż klub fitness

Nasz zespół

Ania

Jestem uśmiechnięta i pogodna, z pozytywnym nastawieniem do życia. Kocham przyrodę i długie spacery po lesie. Jestem instruktorką z zamiłowania, od 3 lat prowadzę zajęcia w Time4Fitness.

Martyna

Z uśmiechem idę przez życie, wszędzie szukając pozytywów. Z wykształcenia i zawodu jestem nauczycielką w-f, od zawsze związana ze sportem i fitnessem oraz gimnastyką. Oprócz tego co robię zawodowo uwielbiam tańczyć, chodzić po górach, czytać i podróżować.

Marysia

Poprowadzę dla Was zajęcia pilates, na których zadbacie o wzmocnienie, wysmuklenie i rozciągnięcie waszego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem mięśni głębokich. Odprężycie się i naładujecie dobrą, spokojną energią. Z wykształcenia i pasji jestem terapeutą medycyny naturalnej, astrologiem i pilotem wycieczek.

Dorota

Jestem instruktorem fitness z uprawnieniami zawodowymi, zdobytymi na AWF w Katowicach. Posiadam piętnastoletnie doświadczenie w branży fitness. Aktywność fizyczna oraz zdrowy tryb życia są dla mnie przepisem na życie. Fitness to dla mnie pasja, którą zarażam innych oraz sposobem na dobre samopoczucie. Prowadzę między innymi zajecia BPU, Step, TBC, Body Ball oraz Zdrowy Kręgosłup.

Akceptujemy karty sportowe